Головне управління ДПС
у Миколаївській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

В Снігурівській ДПІ про актуальне в податковому законодавстві

опубліковано 23 лютого 2022 о 10:09

В  Снігурівській ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській  області начальник Наталія Дребот провела ряд зустрічей  з платниками податків, під час яких розповіла  про актуальні питання податкового законодавства.

Зокрема, ознайомила з кампанією одноразового декларування, впродовж якої громадяни, що придбали активи за кошти, податки з яких не були сплачені, мають право їх легалізувати.

Посадовиця детально розповіла хто з громадян може скористатися правом на податкову амністію, які об’єкти підлягають декларуванню та за якими ставками. Також надала рекомендації щодо заповнення одноразової декларації через Електронний кабінет.

Крім цього, поінформувала про кампанію декларування доходів отриманих у минулому році.  Акцентувала увагу, які громадяни зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи та які доходи підлягають декларуванню. Звернула увагу, що подати таку декларацію потрібно до 1 травня 2022 року, а сплатити задекларовану суму – до 1 серпня 2022 року.

Також Наталія Дребот розповіла про обов’язкове застосування касових апаратів підприємцями, які здійснюють роздрібний продаж товарів за готівку. При цьому зауважила, що платники мають право користуватися як традиційними так і програмними РРО, розповіла як зареєструвати РРО та ПРРО та переваги користування останнім.