Березанщина: Зустрічі податківців із суб’єктами господарювання з питань використання РРО/ПРРО
опубліковано 13 вересня 2023 о 10:41
![](/data/material/000/591/708370/650167ca07ba9.jpg)
У рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії податківці Березанської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області щоденно проводять зустрічі з підприємцями регіону, в ході яких пояснюють переваги використання реєстраторів розрахункових операцій, особливості реєстрації РРО/ПРРО, обговорюють питання використання класичного або програмного РРО залежно від фінансових можливостей підприємця та його потреб.
Під час спілкування податківці акцентують увагу платників податків на питанні відновлення з 01 жовтня 2023 року застосування штрафних санкцій щодо суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг за порушення вимог законодавства щодо використання РРО/ПРРО.
Також фахівці інспекції нагадують про щоденне проведення сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» з приводу надання вичерпної інформації щодо застосування РРО/ПРРО.
![](/data/material/000/tinyMce/b75c6d1d62bbed4e6625df0fb02a10f5.jpeg)