Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Баштанщина: Платників інформують щодо особливостей використання ПРРО

опубліковано 29 вересня 2023 о 15:46

Фахівцями Баштанської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області продовжується роз’яснювальна робота з платниками податків щодо використання програмних реєстраторів розрахункових операцій. Наразі одним із актуальних питань, з яким підприємці звертаються до податкової інспекції, є питання імпортування/експортування даних в/з довідника «Номенклатура» ПРРО ДПС WEB-ВЕРСІЯ на Аndroid, iOS або Windows.

Консультацію під час чергової зустрічі з підприємцем провела головна державна інспекторка Баштанської ДПІ Світлана Волкодав.

Податківиця повідомила, що номенклатурні позиції можна експортувати із довідника «Номенклатура» у файл формату *.csv. Сформовані при експорті файли містять перелік номенклатурних позицій та їх основні параметри. Для експорту даних у файл потрібно у вкладці «Довідники» – «Номенклатура» натиснути кнопку «Експорт». Файл з даними довідника «Номенклатура» буде збережено з іменем формату:

 «Номенклатура_ ДД_ММ_РРРР.csv», де: – час ДД_ММ_РРРР – дата збереження експортованих даних у форматі: ДД-ММ-РРРР-ГГ-ХХ-СС (ДД – день, ММ – місяць, РРРР – рік, ГГ – години, ХХ – хвилини та СС – секунди). Файл з даними довідника зберігається у папці, що налаштована для збереження завантажень у вашому браузері (за замовчуванням C:UsersDownloads).

Для імпорту даних у довідник «Номенклатура» потрібно виконати такі дії: натиснути кнопку «Імпорт». У вікні «Оберіть файл для імпорту номенклатури» у відповідних полях обрати параметри імпорту даних: «Замінити записи у довіднику» – існуючі дані видаляються з довідника, у довіднику будуть збережені лише імпортовані дані; «Доповнити записи у довіднику» – імпортовані записи будуть додані до існуючих даних (за замовчуванням). Перед проведенням імпорту номенклатури необхідно виконати налаштування/створення груп та ставок податків в програмному реєстраторі розрахункових операцій.