Арбузинські податківці навчали платників податків практичним навичкам отримання податкової інформації за посередництвом мобільного застосунку «Моя податкова».
Насамперед, громадянам розповіли про переваги сервісу та його можливості для отримання необхідної інформації.
Фахівці наголосили, що дистанційне спілкування з контролюючими органами економить час та запобігає корупційним ризикам, і запросили громадян на тематичні тренінги.
Крім того зазначили, що звітувати та сплачувати податки можна без візиту до податкової інспекції, оскільки податковий супровід сьогодні передбачає застосування сучасних програмних рішень для дистанційної взаємодії платників податків з ДПС.
В інспекції стверджують, що кожен платник податків, який потребує практичної допомоги щодо роботи в Електронному кабінеті чи має намір спілкуватися з ДПС через застосунок «Моя податкова», може звернутися до Арбузинської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області за адресою: смт. Арбузинка, вул. Центральна, 101.