Начальниця Вознесенської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Наталія Манжелей у рамках інформаційно - роз’яснювальної кампанії щодо декларування доходів громадян, що підлягають обов’язковому декларуванню у 2024 році, проводить активну роз’яснювальну роботу з платниками податків.
Фахівчиня зазначила, що обов’язок подати податкову декларацію про майновий стан і доходи виникає у громадян, які протягом звітного року отримували доходи не від податкових агентів; отримували іноземні доходи; отримали спадщину чи подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого чи другого ступенів споріднення; в інших випадках, передбачених законодавством.
В інспекції пояснили, що податкова декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси до 01 травня 2024 року.
Також податківцями проводиться роз’яснювальна робота з представниками органів місцевого самоврядування щодо інформування мешканців територіальних громад про необхідність декларування та сплати майнових податків.