За ініціативи начальниці Братської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Людмили Власенко відбулась нарада в Братській селищній раді, у якій взяла участь заступниця голови Братської селищної ради Наталія Беньковська та представники адміністрацій місцевих ринків.
Під час зустрічі обговорили питання державної реєстрації суб’єкта господарювання, використання офіційних трудових відносин з найманими працівниками та фіскалізацію розрахунків шляхом застосування РРО та ПРРО.
Представників ринків поінформовано, що кожна особа, яка займається господарською діяльністю з метою отримання прибутку, зобов’язана зареєструватися як фізична особа - підприємець та дотримуватись норм чинного законодавства.
На зустрічі проаналізовано додаткові джерела наповнення дохідної частини бюджету громади. Учасники заходу домовилися активізувати співпрацю у напрямку скорочення наявної податкової заборгованості з місцевих податків та зборів, як додаткового резерву наповнення бюджету.
Крім того, Людмила Власенко проконсультувала присутніх щодо використання мобільного застосунку «Моя податкова» та Електронного кабінету платника податків.