Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах збройної повномасштабної агресії російської федерації. У цей день разом з Європою та демократичним світом вшановуємо пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.
Цей день для українців сприймається ще болючіше, коли ворог нещадно атакує нашу Батьківщину, руйнує ракетами українські міста, вбиває дітей. Українці ціною власного життя захищають свій дім від російського загарбника.
Громадськість селища зібралася на вшанування подвигу українців, які на боці антигітлерівської коаліції зробили значний внесок у перемогу над нацизмом.
До заходу організованого Кривоозерською селищною радою долучились і працівники Кривоозерської ДПІ. У сквері «Слави» відбулось відкриття алеї «Пам’яті героїв Кривоозерщини».
Працівники Кривоозерської ДПІ також взяли участь у покладання квітів щодо вшанування полеглих героїв років Другої світової війни та сьогодення.
Ми віримо, що зовсім скоро настане наш день Перемоги і ми зможемо щасливо і вільно жити у своїй країні.