Начальницею Інгульської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Тетяною Кас’яновою та заступником начальника ДПІ - начальником відділу податкових сервісів Інгульської ДПІ Олегом Чадовим проведена зустріч з заступником голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Олександром Беззубенком та посадовими особами адміністрації.
На зустрічі обговорювалися питання щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Один із способів - це застосування платниками податків ІІ – ІІІ групи єдиного податку та платниками, які перебувають на загальній системі оподаткування, РРО/ПРРО.
У ході розмови було наголошено, що з 01.10.2023, у разі встановлення факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО, до платників будуть застосовуватися фінансові санкції. Дійшли згоди щодо допомоги з боку адміністрації в частині доведення та роз’яснення підприємцям інформації про необхідність застосування РРО/ПРРО. Крім цього, розглядалися питання щодо сплати земельного податку та податку на нерухоме майно.