У Березнегуватській ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо використання електронних сервісів від ДПС.
Фахівці повідомляють, що нове програмне рішення для платників податків - застосунок «Моя податкова», який передбачає, що основними електронними сервісами податкової служби можна скористатися онлайн, а саме:
- подати декларацію про майновий стан і доходи;
- подати Облікову картку фізичної особи – платника податків. Форма № 1ДР;
- подати Заяву про внесення змін до ДРФО. Форма № 5ДР;
- подати Заяву про включення до Реєстру волонтерів;
- отримати відомості про суми виплачених доходів;
- сплатити грошові зобов’язання з використанням однієї з платіжних систем
- отримати інформацію про свого контрагента з Реєстрів ДПС
Функціонал мобільного застосунку доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків. Застосунок можна завантажити на телефон, як на платформі Android, так і iOS
Начальник Березнегуватської ДПІ Віталій Резніченко інформує платників податків, що податкова служба надає можливість платникам і громадянам дистанційно, без візиту до контролюючого органу, формувати та подавати звітність, отримувати необхідну інформацію, довідки, консультації, виконувати податкові зобов’язання.