Начальниця Арбузинської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Алла Василенко провела зустріч з платниками податків, під час якої обговорила питання впровадження ДПС мобільного застосунку «Моя податкова», який тепер доступний користувачам. Застосунок можна завантажити на телефони, як на платформі Android, так і ІOS.
Посадовиця розповіла, що «Моя податкова» - це простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів ДПС, а також сплати податків із використанням платіжних систем. Так, у розділі «Мої дані» застосунку можна отримати інформацію про адресу реєстрації та фактичне місце проживання, об’єкти оподаткування, обов’язок сплатити суму грошового зобов’язання (ППР), стан розрахунків з бюджетом.
Також, податківиця роз’яснила податкові зміни, внесені Законом України № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», надала консультацію щодо подання звітності, виплат благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам, заповнення реквізиту у фіскальному чеку, отримання податкової знижки та проведення звірки з майнових податків.
Платники отримали відповіді на питання, які їх цікавили, і отримали практичну допомогу щодо користування застосунком «Моя податкова».